Sitemiz tüm internet kullanıcılarının hem teknolojiden haberdar olmaları hem de isteyen herkesin eğlenerek vakit geçirmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sizler vaktinizi en iyi şekilde değerlendirirken gördüğünüz/görebileceğiniz reklamlar da bizlerin sizlere daha iyi içerikler üretmesine ve aşağıda gördüğünüz site ekibimizin daha da artmasına yardımcı olacaktır. Reklamlar için gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ediyoruz. Umarız ADBLOCK (Reklam Engelleyici) kullanmıyorsunuzdur 🙂

“Site Ekibimiz

Mustafa Furkan Şen 405 Haberler
Teknolojiye çok yakından ilgimden dolayı öğrendiklerimi ve en güncel gelişmeleri size elimden geldiği kadar aktarmak amacıyla 2019 yılında yayına aldığım internet sitesinde fikir ve görüşlerimi de ekleyerek yayınlar oluşturuyorum. Siz okuyucularımız sayesinde kendimi ve sitemizi geliştirerek geleceğin ve bugünün teknolojilerini sizlere aktarmaya devam ediyorum.
Künye
Hatice Doğan 356 Haberler
Künye
22 yaşında, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisiyim. Medyaya ilgim küçük yaşlarda başladı. Son zamanlarda internetin gelişmesiyle beraber internet haberlerine ilgim arttı. İnsanlara doğru bilgiyi özenli bir şekilde ulaştırmak istiyorum ve bunun için de doğru yerde olduğumu düşünüyorum.
Künye